Stress Out 10tbl - nomierinošs un stresu mazinošs līdzeklis (tabletes)

300181
293
(Ieskaitot PVN)
Nav noliktavā
Prece pieejama: 05/10/2023
Piegāde
Apmaksa
Piegāde1-3 d.diena ZīmolsDr.Seidel

Preces apraksts

Dabīgs nomierinošs un stresu mazinošs līdzeklis kaķiem un suņiem (tabletes). Satur triptofānu, asinszāli un taurīnu. Triptofāns, serotonīna prekštecis, mazina muskuļu spriedzi un jūtību pret stresu. Asinszāle palielina serotinīna līmeni smadzenēs un uzlabo dzīvnieka pašsajūtu. Taurīns kāvē hiperaktivitāti stresa ietekmē. Līdzeklis neizraisa atkarību un tam nav blakusefektu, kas ļauj lietot to ilgstoši.

Indikācijas: ieteicams lietot jebkurā stresa situācijā: uguņošana, ceļošana, pārcelšanās, jauna ģimenes locekļa parādīšanās u.c. Piemērots gan pieaugušiem kaķiem un suņiem, gan kaķēniem un kucēniem.

Lietošana: 1 tablete uz 8kg dzīvsvara dienā. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 3tbl uz 8kg dzīvsvara dienā. Maksimālai efektivitātei ieteicams sākt lietot produktu 3-4 dienas pirms paredzētās stresa situācijas un turpināt, līdz stresa situācija beidzās. Neparedzētā stresa gadījumā iedot dzīvniekam preparātu pēc iespējas ātrāk.

1tbl satur: Hypericum perforatum (asinszāle) 57,2mg, Zingiber officinale (ingvers) 49,4mg, triptofāns 32,5mg, taurīns 24,7mg.

Analītiskais sastāvs: kopproteīns 28,4%, ogļhidrāti 24,2%, koppelni 21,7%, kalcijs 4,5%, fosfors 3,7%, kopšķiedra 2,7%, koptauki 2%.

10tbl / 13g 

Piegāde
1-3 d.diena
Zīmols
Dr.Seidel
Meklēt līdzīgas preces

Ziņojumu nav

Vai esat pircis šo preci?

Padalaties ar savu pieredzi un palīdziet citiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzrakstīt atsauksmi