Juwel Rio 240 LED White 240L - nokomplektēts akvārijs

360245
49520
55949
(Ieskaitot PVN) Jūsu ietaupījums: 64.29
Pieejamība: Iepriekšpasūtījums
Prece pieejama: 15/07/2024
Piegāde
Apmaksa
Piegāde2-5 darba dienas

Modes vēsmām nepakļauts klasisks dizains, mūsdienīgas tehnoloģijas un precīza uzmanīga ražošana palīdzēs demonstrēt Jūs veidoto ūdens pasauli. RIO sērijas akvāriji apvieno sevī laika gaitā pārbaudīto taisnstūra formu un modernas aprīkojuma tehnoloģijas. Pateicoties kompaktajai formai un veiksmīgajam dizainam, RIO akvāriji teicami iekļausies jebkurā interjerā.

Pareizu filtrāciju nodrošinās efektīvais Bioflow filtrs -  nokomplektēts ar 5 dažādiem filtrēšanas slāņiem un jaudīgu sūkni. Filtra korpuss ir ielīmēts akvārija labajā aizmugurējā stūrī. Vajadzības gadījumā standarta vietu var nomainīt un filtru līmēt citā vietā vai demontēt.

Filtrā ir paredzēta vieta papildus filtrācijas materiālam  - Juwel Cirax; tā ļoti porainā virsma ir optimāla labvēlīgu baktēriju kolonijām. Filtra papildināšana ar Juwel Cirax granulām var ievērojami uzlabot filtrācijas efektivitāti.

Filtrā ir novietots Juwel ūdens sildītājs ar automātisku ternoregularoru. Tas atrodas ūdens plūsmā, kas tek cauri filtram. Tādā veidā tiek nodrošināta vienmērīga ūdens temperatūra visā akvārija tilpumā.

Akvārija vāka konstrukcija ir optimāla gan apgaismojuma efektivitātei, gan paša akvārija kopšanai. Vāks sastāv no nobīdāmiem un noņemamiem priekšēja un aizmugurēja atlokiem un no nobīdamās un noņemamas gaismas armatūras. Priekšējā vāka daļā ir atvere ar vāciņu, kurā var  ievietot Juwel automātisku zivju barotava (pieejama atsevišķi).

Apgaismojuma sistēmā ietilpst armatūra un divas LED lampas.

Tilpums: 240 litri

Izmērs: 121*41*50cm

Apgaismojums: MultiLux LED, 2*29W

Sildītājs: 200W, automātiskais

Filtrācijas sistēna: Bioflow 3.0, ielīmēta akvārijā

Sūknis: 600 l/st

Akvārija skapis komplektā neietilpst un ir nopērkams atsevišķi.

Piegāde
2-5 darba dienas

Ziņojumu nav

Vai esat pircis šo preci?

Padalaties ar savu pieredzi un palīdziet citiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzrakstīt atsauksmi