Fipron 50mg - kaķiem blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un kontrolei 1gb

Atlaide 16%
215
255
(Ieskaitot PVN) Jūsu ietaupījums: 0.40
Nav noliktavā
Prece pieejama: 15/07/2024
Piegāde
Apmaksa
Piegāde1-3 d.diena

Šķīdums pilināšanai uz ādas kaķiem blusu invāzijas un ar to saistītā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Produkta apraksts

Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas un ar to saistītā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei kaķiem. Ērču (Ixodes spp., Rhipicephalus spp.) un utu (Felicola subrostratus) ārstēšanai un kontrolei kaķiem.

1 pipete (0,5 ml) satur:

  • Aktīvā viela: Fipronils 50mg;
  • Palīgvielas: Butilhidroksianizols (E320) 0,10mg, Butilhidroksitoluols (E321) 0,05mg.

Tā kā nav veikti pētījumi, zāles nedrīkst lietot kaķēniem līdz 8 nedēļu vecumam un/vai dzīvniekiem ar ķermeņa svaru līdz 1 kg. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis) un dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem. Iespējamas smagas nevēlamas reakcijas un pat nāve. Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu vai pret kādu kādu no palīgvielām.

Ja zāles tika nolaizītas, dzīvniekam var parādīties īslaicīga pastiprināta siekalošanās, ko izraisījusi nesējviela. Ļoti retu, nevēlamu blakusparādību ietvaros pēc ārstēšanas tika novērotas pārejošas ādas reakcijas lietošanas vietā (alopēcija, nieze, eritēma, zvīņošanās) un vispārīga nieze vai apmatojuma izkrišana. Reti tiek novērota pastiprināta siekalošanās, atgriezeniski neiroloģiski simptomi (hiperestēzija, depresija, nervozitāte), vemšana vai elpošanas problēmas. Lietošanas vietā var parādīties kosmētiski defekti (salipis apmatojuma, blaugznas). Izvairīties no pārdozēšanas. Ja nevēlamās blakusparādības nepāriet, meklēt veterinārārsta palīdzību.

Datu trūkuma dēļ noteiktais minimālais laiks starp divām lietošanas reizēm ir 4 nedēļas. Lietošanas veids: uzpilināšanai uz ādas.

  • Devas: Uzpiliniet uz ādas 1 pipetes saturu, kuras tilpums ir 0,5 ml, uz ādas starp lāpstiņām.

Lietošanas veids: Pipeti turiet ar kakliņu uz augšu un vairākas reizes uzsitiet uz kakliņa ar pirkstu. Ar rotējošu kustību uzmanīgi nolauziet galu. Paveriet dzīvnieka apmatojumu starp lāpstiņām tā, lai būtu redzama āda. Pipetes galu pielieciet ādai un vairākas reizes saspiediet to tā, lai viss pipetes saturs nonāktu tieši uz ādas.

Piegāde
1-3 d.diena
Ražotājs
Bioveta
Meklēt līdzīgas preces

Ziņojumu nav

Vai esat pircis šo preci?

Padalaties ar savu pieredzi un palīdziet citiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzrakstīt atsauksmi