Dr.Seidel Electric Adaptation Vaporizer for Dogs - nomierinošs elektriskais iztvaicētājs stresa mazināšanai suņiem

300177
1619
(Ieskaitot PVN)
Nav noliktavā
Prece pieejama: 17/06/2024
Piegāde
Apmaksa
Piegāde1-3 d.diena ZīmolsDr.Seidel

Nomierinošs elektriskais iztvaicētājs stresa mazināšanai suņiem. Šīs ir vismodernākais, daudzkomponentu palīglīdzeklis uzvedības korekcijai. Tā sastāvā ir dabīgās vielas, kuru efekts atgādina suņu feromonu darbību. Produkta lietošana būtiski uzlabo dzīvnieka uzvedību un atvieglo tās korekcijas terapiju. Produkts sniedz dzīvniekam drošības sajūtu. Piemērots visu vecumu suņiem un kucēniem.

Indikācijas: palīdz novērst stresa un trauksmes izraisītas uzvedības problēmas (nokārtošanās mājās, priekšmetu iznīcināšana, pārmērīga riešana un gaudošana, laizīšanās). Palīdz kontrolēt un ierobežot stresu sarežģītās situācijās (kucēna atdalīšana no mātes un socializācija jaunajā vidē, vides maiņa, uzturēšanās audzētavā, jauns ģimenes loceklis, nošķiršanās trauksme, pērkona negaiss, uguņošanas sprādzieni utt.).

Darbības princips: pēc pievienošanas elektriskai stravai iztvaicētājs uzsilst, izdalot nomierinošu preparātu. Viens iztvaicētājs (37ml) ir pietiekošs  50–70m2 platībai. Tā darbība ilgst 30 dienas.

Lietošana: noņemiet šķidruma konteinera vāciņu. Pievienojiet iztvaicētāju konteineram, ieskrūvējot to. Pievienojiet elektrības kontaktligzdai. Izmantojiet telpā, kur suns parasti uzturās.

Darbības ilgums: viens šķidruma konteiners ir pietiekošs iztvaicētāja darbam 30 dienu laikā. Lai iegūtu vislabāko rezultātu, turiet ierīci elektrības kontaktligzdā visu laiku (līdz beidzas šķidrums konteinerī). Efekts kļūst redzams 24 stundu laikā pēc lietošanas sākuma. Drošs cilvēkiem un dzīvniekiem.

Izejvielas: parafīna eļļa, maksimums 30% taukskābju un to esteru sastāva ir dabiskas izcelsmes, kas cita starpā satur oleīnskābi (62%-86% tīrā maisījumā), trimetilamīns, baldriāna ekstrakts 0,05%. Sastāvs atbilst maisījumam, kas ir zināms kopš 1996. gada, izpausts Eiropas patentā EP0724832.

Piegāde
1-3 d.diena
Zīmols
Dr.Seidel
Meklēt līdzīgas preces

Ziņojumu nav

Vai esat pircis šo preci?

Padalaties ar savu pieredzi un palīdziet citiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzrakstīt atsauksmi