Fipron 134mg M suņiem blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un kontrolei 10-20kg (1gb)

Atlaide 14%
237
275
(Ieskaitot PVN) Jūsu ietaupījums: 0.38
Nav noliktavā
Prece pieejama: 05/10/2023
Piegāde
Apmaksa
Piegāde1-3 d.diena

Šķīdums pilināšanai uz ādas vidēja auguma suņiem. Blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un kontrolei, blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT


Produkta apraksts

Šķīdums pilināšanai uz ādas vidēja auguma suņiem – svars no 10 līdz 20kg. Blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un kontrolei, blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Blusu (Ctenocephalides spp.) un ērču (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) invāzijas ārstēšanai un kontrolei suņiem. Blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei suņiem. Utu (Trichodectes canis) invāzijas kontrolei un ārstēšanai suņiem.

Tā kā nav veikti pētījumi, zāles nedrīkst lietot kucēniem līdz 8 nedēļu vecumam un/vai dzīvniekiem ar ķermeņa svaru līdz 2 kg. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis) un dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem. Iespējamas smagas nevēlamas reakcijas un pat nāve. Zāles ir paredzētas lietošanai suņiem. Nelietot kaķiem, jo iespējama pārdozēšana. Lietojiet piemērotu iepakojuma izmēru atbilstoši suņa svaram. Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu vai pret kādu no palīgvielām.

1 pipete (1,34 ml) satur:

  • Aktīvā viela: Fipronils 134 mg
  • Palīgvielas: Butilhidroksianizols (E 320) 0,268 mg Butilhidroksitoluols (E 321) 0,134 mg.

Ikmēneša ārstēšana ir ieteicama gadījumā, ja pastāv liels atkārtotas blusu invāzijas risks, gadījumā, ja suns ir alerģisks uz blusu kodumiem, kā arī gadījumā, ja nepieciešama ērču invāzijas kontrole, vai gadījumā, ja suns tiek bieži mazgāts ar alerģisku reakciju neizraisošiem vai ādu mīkstinošiem šampūniem. Reģionos, kur nedraud nopietna blusu vai ērču invāzija, Fipron suņiem var lietot katrus divus līdz trīs mēnešus. Fipron suņiem ir efektīvs pret blusu invāziju aptuveni 2 mēnešus, bet pret ērču invāziju – aptuveni 1 mēnesi atkarībā no vides kontaminācijas pakāpes. Blusas tiek nonāvētas 24 stundu laikā pēc invāzijas.

Datu trūkuma dēļ noteiktais minimālais laiks starp divām lietošanas reizēm ir 4 nedēļas. Lietošanas veids: uzpilināšanai uz ādas.

Devas ir atkarīga no dzīvnieka svara: Suņi, kuru svars ir no 10 kg līdz 20 kg: uzpiliniet uz ādas vienas pipetes saturu, kuras tilpums ir 1,34 ml (M). Tas nodrošinās ieteicamo minimālo fipronila devu 6,7 mg/kg ķermeņa svara. Lietošanas veids: Pipeti turiet ar kakliņu uz augšu un vairākas reizes uzsitiet uz kakliņa ar pirkstu. Ar rotējošu kustību uzmanīgi nolauziet galu. Paveriet dzīvnieka apmatojumu uz skausta pirms lāpstiņām tā, lai būtu redzama āda. Pipetes galu pielieciet ādai un vairākas reizes saspiediet to tā, lai viss pipetes saturs nonāktu tieši uz ādas.

Piegāde
1-3 d.diena
Ražotājs
Bioveta
Meklēt līdzīgas preces

Ziņojumu nav

Vai esat pircis šo preci?

Padalaties ar savu pieredzi un palīdziet citiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzrakstīt atsauksmi