Bioveta Caniverm 0.175g attārpošanas līdzeklis kaķiem un suņiem N6

1404A
768
(Ieskaitot PVN)
Pieejamība: 1 gab. piegādātāju noliktavā
Prece pieejama: 05/10/2023
Piegāde
Apmaksa

Caniverm ir tabletes iekšķīgai lietošanai suņiem, kaķiem, suņu un kaķu dzimtas dzīvniekiem. Lietošanas veids: iekšķīgai lietošanai. Papildu informācija, bezrecepšu veterināro zāļu lietošanas instrukcija un apraksts atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Veterināro zāļu reģistrā: ŠEIT

Tabletes suņiem, kaķiem, vilkiem, šakāļiem, lauvām un hiēnām Fenbendazole, Pyrantely embonas, Praziquantel. Jauktas apaļtārpu un lenteņu izraisītas invāzijas ārstēšanai suņiem, kaķiem, vilkiem, šakāļiem, lauvām, hiēnām, kuru ierosina sekojošas parazītu sugas:

  • Apaļtārpi: Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonina;
  • Āķtārpi: Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum;
  • Matgalvji: Trichuris vulpis;
  • Lenteņi: Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Taenia multiceps, Mesocestoides spp.

Nelietot gadījumos, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām. 2 Nelietot aknu funkciju traucējumu, intraokulārās cisticerkozes un mugurkaula neirocisticerkozes gadījumā. Nelietot vienlaicīgi ar piperazīnu vai citiem antihelmintiskiem līdzekļiem. Nelietot dzīvniekiem, kuriem novēro citu, ne zarnu parazītu invāzijas izraisītu, slimību simptomus.

Kucēniem, mazo šķirņu suņiem un kaķiem:
– 1 tablete 0,175 g uz 0,5 – 2 kg ķermeņa svara
– 1/2 tablete 0,7 g vai 2 tabletes 0,175 g uz 2 – 5 kg ķermeņa svara

Vidējo šķirņu suņiem:
– 1 tablete 0,7 g vai 4 tabletes 0,175 g uz 5- 10 kg ķermeņa svara

Lielo šķirņu suņiem un liela auguma gaļēdājiem:
– 1 tablete 0,7 g uz katriem 10 kg ķermeņa svara

Devu programma jānosaka, konsultējoties ar veterinārārstu. Kucēnus un kaķēnus attārpo no 3 nedēļu vecuma ik pēc 3 nedēļām līdz 12 nedēļu vecumam. Pēc tam tos regulāri attārpo ik pēc 3 mēnešiem. Tabletes var dot atsevišķi vai paslēpjot barības gabaliņā. Nedot kopā ar piena produktiem.

Vilkiem, šakāļiem, lauvām, hiēnām ieteicams lietot tabletes (proporcionāli to svaram) saberztā veidā iejauktas gaļas masā. Šīs gaļas bumbiņas novietot attiecīgā skaitā krātiņos pirms rīta ēdināšanas. Lai nodrošinātu pareizu devu, ķermeņa svars jānosaka pēc iespējas precīzāk. Rūpīgi iztīrīt un dezinficēt dzīvnieka apkārtējo vidi, lai novērstu atkārtotu invāziju.

Ražotājs
Bioveta
Meklēt līdzīgas preces

Ziņojumu nav

Vai esat pircis šo preci?

Padalaties ar savu pieredzi un palīdziet citiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzrakstīt atsauksmi