Advantix 2000 mg/400 mg šķīdums (pipetes) pilināšanai uz ādas suņiem 25-40 kg 1gb

Atlaide 18%
ADV-25-40
852
1040
(Ieskaitot PVN) Jūsu ietaupījums: 1.88
Nav noliktavā
Prece pieejama: 13/07/2024
Piegāde
Apmaksa
Piegāde1-3 d.diena

Spot on pilieni blusu, ērču un asinssūcēju kukaiņu atbaidīšanai suņiem, bezrecepšu vet.zāles VZR Reģ.Nr. V/NRP/03/1599

Advantix 2000 mg/400 mg šķīdums (pipetes) pilināšanai uz ādas suņiem 25-40 kg - 1gb

Aktīvās vielas: Imidakloprīds  un Permetrīns.  Viena pipete suņiem  25-40 kg satur: Pipete  4 ml = Imidakloprīds 400 mg + Permetrīns 2000 mg  + E321 4 mg

INDIKĀCIJAS Blusu (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) un ērču (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus) invāzijas ārstēšanai un kontrolei.  Blusas uz suņa ķermeņa pēc apstrādes ar Advantix tiek iznīcinātas vienas dienas laikā. Viena apstrāde novērš blusu invāziju 4 nedēļas.

Zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas stratēģijas pret blusu alerģisko dermatītu, ja veterinārārsts tādu ir iepriekš diagnosticējis. Šīm zālēm piemīt pastāvīga akaricīda iedarbība un tās darbojas kā repelents pret ērču invāziju 4 nedēļas (pret Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus) vai 3 nedēļas (pret Dermacentor reticulatus).

Ērces, kuras jau ir atradušās uz suņa ķermeņa apstrādes laikā un kuras varētu nebūt iznīcinātas 2 dienu laikā, var palikt piesūkušās un redzamas. Tādēļ tiek ieteikts nolasīt tās ērces, kas jau ir uz suņa ķermeņa apstrādes laikā, tādējādi novēršot ērču piesūkšanos. Pēc vienas apstrādes reizes zāles darbojas kā repelents  pret asinssūcējiem kukaiņiem – 

Smilšu mušas  Phlebotomus perniciosus 3 nedēļas Phlebotomus papatasi 2 nedēļas Odi  Aedes aegypti 2 nedēļas Culex pipiens 4 nedēļas Staļļa mušas  Stomoxys calcitrans 4 nedēļas

KONTRINDIKĀCIJAS Nedrīkst lietot kucēniem līdz 7 nedēļu vecumam Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām.

Nelietot grūsnām un laktējošam kucēm. Nedrīkst lietot kaķiem!  Šīs zāles ir ļoti indīgas kaķiem un var būt tiem nāvējošas, jo kaķa organisms nav spējīgs metabolizēt  permetrīnu.

Lai novērstu nejaušu zāļu iedarbību kaķiem, turiet apstrādāto suni nošķirti, kamēr aplikācijas vieta ir nožuvusi. Ir svarīgi nodrošināt, lai kaķi nelaizītu ar šīm zālēm apstrādātā suņa aplikācijas vietu.

Ražotājs: Bayer Animal Health GmbH, Vācija

Bezrecepšu veterināro zaļu parbaude


Piegāde
1-3 d.diena
Ražotājs
ADVANTIX
Meklēt līdzīgas preces

Lietošanas instrukcija (Advantix-liet-instr.pdf, 265 Kb) [Lejupielādēt]

Ziņojumu nav

Vai esat pircis šo preci?

Padalaties ar savu pieredzi un palīdziet citiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzrakstīt atsauksmi