Orijen kaķiem GUARDIAN-8 4.5kg - Visām šķirnēm un dzīves posmiem (ar vistu, tītaru un savvaļa ķertām zivīm)

718930
7868
(Ieskaitot PVN)
Pieejamība: Iepriekšpasūtījums
Prece pieejama: 08/12/2023
Piegāde
Apmaksa
Svars3.0 – 5.5 kg Piegāde1-3 d.diena VecumsPieaudzis ZīmolsOrijen Barības sastāvsZivs, Vista, Tītars

Sastāvs: Svaiga vista 32%,  neapstrādāts lasis  5%, neapstrādāta tītara gaļa 5%,  vesela neapstrādāta siļķe 5%, neapstrādātas veselas makreles 5%, svaigi vistas subprodukti (aknas, sirds) 4.5%, neapstrādātas tītara aknas 4%, svaigas olas 4%,  dehidrēta vistas gaļa 4%,  dehidrēta tītara gaļa 4%, dehidrēta siļķe 4%, dehidrētas vistas aknas 4%, dehidrētas olas, neapstrādāta truša gaļa 4%, veselas sarkanās lēcas, vesels pupiņas, veselas zaļās lēcas, veseli turku zirņi, veselas baltās pupiņas, veseli zirņi, zirņu ciete, sasmalcināta miskantes zāle, pollaka eļļa 1%, vistas tauki 0.5%, svaigs ķirbis, svaigs sviesta ķirbis, žāvētas brūnaļģes, žāvētas cigoriņu saknes, svaigi veseli āboli, svaigi veseli burkāni, svaigi veseli bumbieri, svaigs vesels cukini, žāvēts alus raugs, hidrolizēts raugs, svaigi biešu zaļumi, svaigi lapu kāposti, svaigi spināti, svaigi rāceņu zaļumi, veselas dzērvenes, veselas mellenes, veselas korinšu ogas, mārdadžu sakne, lavanda, altejas sakne, piena dadzis, mežrozītes, kurkuma.
 

Kopolbaltumvielas (min.) : 40 %
Tauku saturs (min.) : 18 %
Koppelni (maks.) : 9 %
Kopšķiedras (maks.) : 4 %
Mitrums (maks.) : 10 %
Kalcijs (min.) : 1.4 %
Fosfors (min.): 1.1 %
Omega 6 taukskābes (min.) : 3.0 %
Omega 3 taukskābes (min.) : 1.2 %
DHA/ EPA (min.) : 0.35 % / 0.35%
Magnijs: 0.1%
Taurīns: 0.1 %


Jūsu kaķis vai kaķēns ir unikāls, un viņa barības prasības mainīsies atkarībā no viņa šķirnes, vides, vecuma un aktivitātes.

Tādēļ mēs iesakām sākumā izmantot tālāk sniegtos norādījumus, pēc tam novērot kaķa svaru un vajadzības gadījumā pielāgot porcijas. Barojiet kaķi divreiz dienā un atcerieties vienmēr parūpēties, lai ir pieejams svaigs, tīrs ūdens.

Nodrošinot vairāk kaloriju no olbaltumvielām un taukiem (un mazāk no ogļhidrātiem), ORIJEN Cat & Kitten sadala kalorijas, atspoguļojot dabisku kaķa uzturu, un samazina aptaukošanās un diabēta risku.

Pārveidotā enerģija ir 4160 kcal/kg (540 kcal uz 250 ml/130 g kausiņa) – šāds kaloriju sadalījums palīdz uzturēt veselīgu stāvokli, proti, 39% kaloriju tiek saņemti no olbaltumvielām, 18% no dārzeņiem un augļiem un 43% no taukiem.


Piegāde
1-3 d.diena
Svars
3.0 – 5.5 kg
Vecums
Pieaudzis
Zīmols
Orijen
Barības sastāvs
  • Zivs
  • Vista
  • Tītars
Meklēt līdzīgas preces

Ziņojumu nav

Vai esat pircis šo preci?

Padalaties ar savu pieredzi un palīdziet citiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzrakstīt atsauksmi