Kakla siksna Foresto 70cm suņiem > 8 kg pret ērcēm blusām 4.50+2.03G/G

Foresto70
3690
4218
(Ieskaitot PVN) Jūsu ietaupījums: 5.28
Nav noliktavā
Piegāde
Apmaksa
Piegāde1-3 d.diena

Foresto - Foresto 4,50 g + 2,03 g kakla siksna suņiem > 8 kg;  Bezrecepšu vet.zāles reģ. NR. VA - 072463/3   

Imidacloprid Flumethrin;

MĒRĶA SUGAS:  Suņi (> 8 kg).

Viena pelēka, bez smaržas 70 cm (45 g) kakla siksna satur 4,5 g imidakloprīda un 2,03gflumetrīna kā aktīvās vielas

INDIKĀCIJA(-S):

Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanaiun (Ctenocephalides felis, C. canis)novēršanai laika periodam no 7 līdz 8 mēnešiem. Pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz8 mēnešiem. Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas programmas. Zālēm piemīt stabila akaricīda (nogalinoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus)un repelenta (atbaidoša)iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus), kopumā 8 mēnešus ilgi. Tas ir iedarbīgs pret kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm. Ērces, kas jau atrodas uz suņa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc kakla siksnas uzlikšanas laikā ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no dzīvnieka. Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas. Zāles nodrošina netiešu aizsardzību pret ierosinātāju Babesia canis vogeli un Ehrlichia canispārnešanu no pārnēsātāja ērces Rhipicephalus sanguineus, tādējādi samazinot suņu babeziozes un suņu erlihiozes risku, kopumā 7 mēnešus. Dūrējutu/grauzējutu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai.

KONTRINDIKĀCIJAS:

Nelietot kucēniem, kas ir jaunāki par 7 nedēļām. Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām.

IESPĒJAMĀS BLAKUSPĀRĀDĪBAS:

Dzīvniekiem, kuri nav pieraduši valkāt kakla siksnas, reti var novērot vieglus uzvedības traucējumus, kas var izpausties ar kasīšanos aplikācijas vietā, pirmajās pāris dienās pēc tās uzlikšanas. Pārliecinieties, ka kakla siksna nav uzlikta pārāk cieši. Var parādīties vieglas aplikācijas vietas reakcijas, piemēram, nieze, apsārtums un apmatojuma izkrišana. Šīs reakcijas tika ziņotas kā retas, un parasti pāriet 1 līdz 2 nedēļu laikā, nenoņemot kakla siksnu. Atsevišķos gadījumos, ieteicama īslaicīga kakla siksnas noņemšana līdz simptomu izzušanai. Ļoti retos gadījumos var novērot tādas aplikācijas vietas reakcijas kā dermatīts, iekaisums, ekzēma vai bojājumi un šajos gadījumos kakla siksnu ieteicams noņemt. Retos gadījumos suņiem var novērot tādus neiroloģiskus simptomus kā ataksija, krampji un trīce. Šajos gadījumos kakla siksnu ieteicams noņemt. Retos gadījumos sākumā suņiem arī var novērot tādas vieglas un pārejošas reakcijas kā nomākums, izmaiņas barības uzņemšanā, siekalošanās, vemšana un caureja.

Veterināro zāļu blakusparādību sastopamības biežums norādīts sekojošā secībā:-ļoti bieži (vairāk nekā 1 no 10 dzīvniekiem novērota(-s) nevēlama(-s) blakusparādība(-s) viena ārstēšanas kursa laikā);-bieži (vairāk nekā 1, bet mazāk nekā 10 dzīvniekiem no 100 dzīvniekiem);-retāk (vairāk nekā 1, bet mazāk nekā 10 dzīvniekiem no1000 dzīvniekiem);-reti (vairāk nekā 1, bet mazāk nekā 10 dzīvniekiem no 10000 dzīvniekiem);-ļoti reti (mazāk nekā 1 dzīvniekam no 10000 dzīvniekiem, ieskaitot atsevišķus ziņojumus).Ja novērojat jebkuras būtiskas blakusparādības vai citu iedarbību, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.

DEVAS ATKARĪBA NO DZĪVNIEKU SUGAS:

Suņiem virs 8 kg paredzēta viena 70 cm gara kakla siksna. Maziem suņiem līdz 8 kg paredzēta viena 38 cm gara kakla siksna.Lietošanai uz ādas. Viena kakla siksna vienam dzīvniekam aplikšanai ap kaklu. Tikai ārīgai lietošanai.

Lai iegūtu papildu informāciju par šīm veterinārajām zālēm, lūdzam sazināties ar zooseta Veterināro aptieku, telefona numurs –

+371 26321554

Konsultācijas sniedz veterinārārste: Guna Pīrāga 

Otrdiena - Piektdiena no 13:00 - 19:00

Piegāde
1-3 d.diena
Ražotājs
Foresto
Meklēt līdzīgas preces

Foresto virs 8kg (foresto_instrukcija_virs_8_kg.docx, 114 Kb) [Lejupielādēt]

Ziņojumu nav

Vai esat pircis šo preci?

Padalaties ar savu pieredzi un palīdziet citiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzrakstīt atsauksmi