Feliway Spray 60ml - Dabīgais Nomierinošais Līdzeklis Ar Kaķu Feromonu

861442
2539
(Ieskaitot PVN)
Nav noliktavā
Prece pieejama: 05/10/2023
Piegāde
Apmaksa
Piegāde1-3 d.diena

Kad kaķi ir stresā vai nav pārliecināti, tie bieži kļūst nobijušies vai agresīvi. Feliway® palīdz jūsu kaķim justies drošam un laimīgam.  

Feliway® ir pieejams kā difuzors un kā aerosols, un tos abus var izmantot, lai jūsu kaķis justos drošībā. Tas var palīdzēt nomierināt jūsu kaķi, ja tam ir stresa simptomi, un mazināt stresu, ja jūsu kaķa vide ir traucēta. Ideāli piemērots arī jauna kaķa integrēšanai vairāku kaķu kompānijā.

Feliway® satur kaķu feromona F3 sintētisku kopiju. Pieejams kā difuzors un mazākā tilpumā lietošanai ārpus mājas. Ideālā gadījumā sākt lietot Feliway® apmēram 1 nedēļu pirms jebkura notikuma, kas var radīt stresu jūsu kaķim. Turpiniet to lietot vismaz 4 nedēļas pēc pasākuma. Piemērots arī ilgstošai lietošanai

Lūdzu, ņemiet vērā:

  • Vienmēr konsultējieties ar savu veterinārārstu, ja jūsu kaķim ir stresa pazīmes. Jūsu kaķa problēmai var būt klīniska izcelsme, un tai var būt nepieciešama turpmāka ārstēšana.
  • Pirms lietošanas izlasiet instrukciju.
  • Sargāt no bērniem un mājdzīvniekiem.
  • Neizsmidzināt acīs vai uz vaļējām brūcēm. Ja iekļūst acīs, nekavējoties skalojiet to ar ūdeni un konsultējieties ar ārstu.
  • Nelietot uzturā.
  • Paziņojums:  Šis produkts nav pieejams Šveicē!
Piegāde
1-3 d.diena

Ziņojumu nav

Vai esat pircis šo preci?

Padalaties ar savu pieredzi un palīdziet citiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzrakstīt atsauksmi